Rankų darbo didelės apimties muzikos popieriaus langelį

1. didelės apimties muzikos popieriaus langelį verslo 2. daugiau nei 14 metų plėtros patirtį. 3. Klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo didelės apimties muzikos popieriaus langelį

Produkto parametrai

tem: muzikos popieriaus langelį

Medžiaga: kartonas, meno popieriaus, kraft popierius

Spausdinimas: CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis: 26 cm x 19.5 cm x 5 cm

Muzikos laikas: 1-120

Paragauti laikas: 3-7 dienas.


Patarimai

Taip pat žinomas kaip natūralus kraft popieriaus. Yra didelis atsparumas tempimui, didelis kietumas, paprastai rudos spalvos. plačiai naudojami, pirkinių maišeliai, Vokai ir t. t. Dažniausiai naudojamas storis 120 g-300 g natūralaus kraft popieriaus. Ilgaplaušis popierius yra tinkamas visiems vienspalvis arba dvispalvis spausdinimo ir spalva nėra sudėtinga ranka. Palyginti su balto kartono, balto kraft kartono kreidinio popieriaus, kraft popieriaus mažiausia kaina.


shipping methods 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Pagrindiniai produktai turi ekstruderiu tipą, paspauskite valdymo tipo, garso valdymo tipo, optiškai kontroliuojamos tipo, Vibruojantis tipas, antwort tipo ir įvairių kitų veiksmų judėjimą. Įskaitant, kad mes buvo sukurta nemažai veiksmų judėjimą.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kokiais spausdintuvais ar turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvai ir žiniatinklio spausdinimo spausdintuvai. Pagal skirtingus kiekius, mes naudojame skirtingus spausdintuvai spausdinti. Jūs galite gauti konkurencingą kainą.


2. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimus, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


3. kokius sprendimus & pajėgumui užtikrinti kokybę?

Dauguma naujausiomis ir atnaujintas spausdinimo mašinų ir įrenginių

Prieš spausdinimą: Raktas į sėkmingą spausdinti

Spausdinimo meistras: valdymo sistemos ISO9001 & GMP sertifikatai


4. Kaip vertinate dėžutę?

Matmenų seka yra ilgis x plotis x aukštis. Ilgis yra ilgiausia atviru galu matmenys iš kairės į dešinę. Plotis yra pasukamasis trumpiausias iš priekio į galą. Aukštis yra likę dimensija iš viršaus į apačią.Tyrimo