Rankų darbo puikus gimtadienio dėžutė vaikams

1. Gražus muzikos popieriaus dėžutė 2. Palanki kaina ir geros kokybės produktas. 3. Išplėstinės mašinos ir kvalifikuoti darbuotojai bei pirmos klasės medžiagos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo puikus gimtadienio dėžutė vaikams

Music Paper Box.jpg

10.jpg


Patarimai

Šiuo metu daugelis tėvų yra susirūpinę dėl savo vaikų gimtadienio dovanų, kai kurie žaislai ir drabužiai jau seniai buvo daiktai. Dabar, kurie vaikai nėra krūvos žaislų? Įtraukti drabužius taip pat. Vaikai taip pat gali būti šiek tiek maištingi, jie gali skųstis, kad dovanos nėra naujos idėjos, tai leistų tėvams suprasti. Ypač vaikams, jūs galite išsiųsti savo vaikams geriausius dalykus ir padėti jiems geriausiai išauginti naujoves.


box.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kada galiu gauti užklausą dėl citatos?

Paprastai citata bus išsiųsta jums per vieną darbo dieną, kai bus išsiaiškinta visa informacija apie produktus. Jei kas nors skubiai, mes galime pasiūlyti jums per 2 valandas, remiantis visa pateikta informacija.


2. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


3. Kiek užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymo pateikimą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


4. Kaip pritaikyti balso laukelį?

Prašome informuoti apie savo detales, o mūsų inžinierius atliks trimačio piešimo paruošimą, po kliento patikrinimo ir patvirtinimo produkto specifikacijos, mes parengsime maketą per vieną savaitę.Hot Tags: rankų darbo puikus gimtadienio dėžutė vaikams, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like