Su gimtadieniu rankų darbo muzikos popieriaus dėžutė

1. Rankų darbo muzikos dėžutė gimtadieniui. 2. Profesinė informacija apie siūlomus produktus. 3. Išplėstinės gamybos priemonės, brandžios technologijos
Pokalbis dabar

Informacija apie

Su gimtadieniu rankų darbo muzikos popieriaus dėžutė

all.jpg


Patarimai

Popieriaus gaminių pakavimas, pakavimas yra didžiausias rūšies pramoninių produktų kiekis. Kartoninė dėžutė yra svarbiausia transporto pakuotės forma, o dėžės plačiai naudojamos maisto, medicinos, elektronikos ir kitų produktų pakavimo reikmėms. Keičiant transportavimo būdą ir pakeitus pardavimo režimą, kartoninių dėžių ir kartoninių dėžučių stiliai yra įvairūs. Beveik kiekvienas naujas nestandartinio kartono dėžutė turi automatizavimo įrangos komplektą. Naujoji kartoninė dėžutė taip pat tampa produktų reklamos priemonėmis.


box.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kiek dienų pristatoma?
Greita: per 3-5 darbo dienas iki durų (DHL, UPS, TNT, FedEx ...)
"Air": 5-8 darbo dienas iki oro uosto
Jūra: tai priklauso nuo jūsų paskirties uosto, o jūsų nurodytas laikas yra toks:
Europa ir Amerika (25 - 35 dienos), Azija (3-7 dienos), Australija (16-23 dienos)


2. Kaip galėčiau patikrinti, ar esate patikimas?

1. Mes norėtume pasidalinti su mūsų brangiais klientais, kurie turi labai daug interesų, bendradarbiaudami su mumis savo kreditų nuorodas, jei norite, įskaitant pavyzdžius.

2. Pirmasis sandoris, mes priimame Escrow, kuris galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti sandorio saugumą.


3.Kas man skundas?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau jei susidūrėte su problema ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume patobulinti savo puses.


4. Kaip išmatuoti dėžutę?

Tinkama matmenų seka yra Ilgis x Plotis x Aukštis. Ilgis yra ilgiausias atvirojo galo matmuo iš kairės į dešinę. Plotis yra trumpiausias atvirojo galo matmuo iš priekio į nugarą. Aukštis yra likęs matmuo iš viršaus į apačią.Tyrimo