Įrašoma vestuvių dėžutė / rankų darbo dėžutė vestuvėms

1. Profesinė informacija apie siūlomus produktus. 2.Advanced gamybos įrenginiai, brandžios technologijos. 3. Gera kaina ekonomiškai efektyvi.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įrašoma vestuvių dėžutė / rankų darbo dėžutė vestuvėms

all.jpg


Patarimai

Rankų darbo dėžutė nėra mūsų konkurencinis produktas, bet muzika / įrašoma dėžutė. Įdėkite garso modulį į dėžę yra labai lengva, nesvarbu, ar tai mažas dydis (5cm × 4.5cm × 4cm) ar didelis dydis (38cm × 28cm × 10cm), mes galime juos visus tvarkyti. Klientai tik turi mums pateikti dydį, muzikos ilgį ir modelį, mes suteiksime jums pagrįstą struktūrą, gražią ir gerą tonas kokybišką muziką / įrašomą dėžutę.


Shipping and delivery.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg

"Winpsheng" yra įsipareigojusi teikti klientams aukštos kokybės produktus, entuziastingai aptarnauti ir apsaugoti nuo pardavimų. Kad svečiai būtų patenkinti ne tik mūsų gaminiais, bet ir mūsų teikiamomis paslaugomis bei pasitenkinimu saugumu.

Visi mūsų produktai yra eksportuojami į Europą, Ameriką, Japoniją, Kanadą ir kt.

Galime klientams teikti geros kokybės produktus.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainų patvirtinimo galite reikalauti, kad mėginiai patikrintų mūsų dizainą ir popieriaus kokybę. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.


2. Kaip gauti FREE pavyzdžius?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, tačiau kai kuriems sudėtingesnių reikalavimų pavyzdžiams mums reikės labai mažos sumos atrankos mokesčio, tačiau ji bus išskaičiuojama iš bendros sumos, kai užsakymas bus patvirtintas.


3. Ar galime pakeisti baterijas?
Taip, galite atidaryti akumuliatoriaus dėklą ir pakeisti baterijas. Jei to negalite rasti, galime atsiųsti vaizdo įrašą, kad galėtume jus pakviesti. Jei jums nereikės keisti baterijų, mes taip pat galime patalpinti baterijas elementų viduje.


4. Kokios yra meno kūrinių gairės?

"Illustrator-Accepted" failų formatai: .ai / .eps / .pdf

"Photoshop-Accepted" failų formatai: .psd / .eps / .bmp

"CorelDraw-Accepted" failų formatai: .cdr


Tyrimo