Voice Recordable rankų darbo flocking popieriaus vestuvių dėžutė

1. Aukštos klasės įrašomas popieriaus dėžutė vestuvėms 2. Profesionalus dizaineris, pasiūlymas dizaino paslaugos 3. Aplinkosaugos požiūriu draugiška medžiaga.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Voice Recordable rankų darbo flocking popieriaus vestuvių dėžutė

all.jpg


Patarimai

Gražus gali skatinti kraštovaizdžio kūrimą ir pagerinti prekių konkurencingumą, atsižvelgiant į jo puikų formą ir apdailą. Kadangi dėžės formą ir struktūrą dažnai lemia pakuotų prekių formos ypatybės, daugybė modelių ir tipų yra stačiakampiai, kvadratiniai, daugiakampiai, formos dėžutės, cilindriniai ir tt, tačiau pagrindinis gamybos procesas yra tas pats.


box.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Mūsų kompanija laikosi "sąžiningo pardavimo, geriausios kokybės, žmonių orientacijos ir klientų naudos" įsitikinimų. Mes darome viską, kad galėtume pasiūlyti savo klientams geriausias paslaugas ir geriausius produktus. Mes tikimės, kad būsime atsakingi visiems. kelias į pabaigą, kai prasideda mūsų paslaugos.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galite spausdinti kitas užsienio kalbas, išskyrus anglų kalbą?

Taip, kiekviena kalba yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotę. Tada mes atsiųsime jums teksto juodraštį, kai patvirtinsite jį ir prisiimsime atsakomybę už visas klaidas, todėl atidžiai patikrinkite projektą.


2. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


3.Kaip pasirinkti mus?

1. Gera kokybė: turime griežtą kokybės kontrolės sistemą. Visi produktai buvo išbandyti.

2. OEM Priimta: galite pasirinkti norimą dizainą.

3. Mažas MOQ: mes galime labai gerai tenkinti jūsų reklaminį verslą.


4. Kaip pritaikyti balso laukelį?

Prašome informuoti apie savo detales, o mūsų inžinierius atliks trimačio piešimo paruošimą, po kliento patikrinimo ir patvirtinimo produkto specifikacijos, mes parengsime maketą per vieną savaitę.Hot Tags: balso įrašymo rankų darbo flocking paper vestuvių dėžutė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like